Conqearth 2 - Nováčci

Conquearth byla od začátku stavěna jako komplexní hra. Díky tomu ovšem, je začátek hry obtížný a nemožnost stavět některé jednotky a budovy výzmamně hru omezuje.
Už v BETĚ v1 se ukázalo, že nemožnost stavět radar je velký problém pro nováčky a ve hře se objevil mikrovlnný radat, jež se po ukončení provozu starého reaktoru zobřil. Tento koncept byl do verze 2 přenesen a přibylo několik nových budov.

Všechny tyto budovy se zboří společně se starým reaktorem.

Starý reaktor:
Znáte již z V1. Je to ideální zdroj pro nováčky, protože jeho vylepšení stojí jen uran a plazmu. Díky tomu, je možné ocel investovat do ostatních budov a zrychlit svůj rozvoj. Také nejste neustále omezeni elektřinou.

Mikrovlnný radar:
Známí z V1. Poskytuje možnost špehovat opuštěné a staré báze. Od V2 navíc přidává armádní sloty, takže máte náhradu drahého signálního centra. Na začátku totiž byla nuda mít jen jednu misi.

Servisní plošina:
Další zdroj levných vojáků. Umožňuje výrobu 4 vojáků (rebel, technical a 2 podle frakce), i když ještě nemáte výzkumy na tyto jednotky. Nahrazuje rebelskou bázi a umožňuje vyrábět rebelské jednotky pro první akce.
Každý level navíc sníží cenu vojáků ze servisní plošiny o 10%, takže vaše první armáda je velmi levná.

Svařovna (pouze TC):
Lze stavět pouze v domovské bázi (při provozu starého reaktoru). Každý level sníží cenu všech budov o 3%.
Umožní tak TC rychlejší start. Svařovna ovšem potřebuje pro stavbu cennou plazmu. TC mají díky této vymoženosti všechny budovy levnější. To jim umožní velmi rychle rozvinout svou první bázi.

Povrchový důl:
Další zdroj potřebné oceli do začátku hry. Díky této budově bude Vaše domovská báze produkovat více oceli. Do startu tak dostanete 2 budovy na produkci oceli. Povrchový důl je velmi levný, ale nemá výkon jako klasická ocelárna (má smysl tak do levelu 8-12).

Každá frakce má do začátku jeden bonus:

UWA: Levnější servisní plošina:
Servisní plošina je o 40% levnější.

NF: Levnější lehký kanon
Lehká kanon je o 50% levnější.
Pouze v domovské bázi při provozu starého reaktoru

TC: Svařovna (budovy):
Každý level sníží cenu všech budov o 3%.

Pathfinders: Levnější povrchový důl:
Povrchový důl je o 20% levnější.

Verze 2 - Hrát

Registrace !