Conqearth 2 - Jednotky

Od verze 2.0 se také upravilo pár jednotek. Kod hry byl změněn, takže umožňuje nastavit server, kde bude jen 16 původních jednotek, 24 normálních jednotek, a nebo zařadit nové jednotky (do staré verze se to dělalo ručním zásahem, což byl zdroj chyb).

Hornet (nová jednotka TC)
TC dostanou tuto jednotku místo Crusadera. Hornet (Sršeň) je rychlý a především levný vrtulník. Nemá tolik útočných bonusů ani nemá takový útok jako bojový vrtulník. Ale nemá požadavky na výzkum a pro jeho stavbu potřebujete jen kasárny. Díky nízké ceně ho můžete vyrábět ve velkém množství. Také je trochu rychlejší než klasický vrtulník. Vztahuje se na něj bonus plazmových hořáků (tedy bude mít malou spotřebu). A jako každé letectvo nejde ničit raketama.

Skarabeus (UWA, úprava):
Skarabeus dostal větší bonusy (jako škorpion). Stojí ale trochu víc uranu. Obrana již na něj nemá tolik bonusů (je určen pro útok). UWA tak dostalo univerzální vrtulník pro ničení armády a průniky obranou. Skarabeus bude také výborná jednotka pro farmení.

Dragon tank (NF, úprava):
Dragon tak má 2x větší rychlost. Problém tanků je pomalost a dragon tank tak může rychle zaútočit a přitom si ponechává výhody tanku (pancíř, útok). Díky tomu mohou NF přesouvat tankové divize po světě rychleji.

Lehká pěchota (rychlejší výroba)
Lehká pěchota je nejslabší jednotka hry. Stojí jen kov, ale nemá žádné bonusy ani výhody. Nově se bude lehká pěchota stavět o 60% rychleji (než podle klasického vzorce). Díky tomu ji můžete velice rychle vytrénovat a doplnit tak své řady v době, kdy potřebujete rychle „jakoukoliv armádu“. O výhodnosti použití této jednotky jako foderu nemluvě.

Rebel (úprava):
Rebel bude mít nově nižší pancíř, ale vyšší útok. Na rozdíl od marináka tak rebel není dobrý fooder (přesto použitelný), ale ve velkém počtu poslouží jako palebná síla. Tím budou rebelové schopni působit větší škody.

Hammer (úprava):
Na Hammer již nemá bonus raketomet. Tím je Hammer dobrá jednotka proti obraně.

Pancéřový transportér (úprava):
Pancéřový transportér má nově nákladovou kapacitu jen 5000. Ostatní výhody jsou mu ponechány.

Bagr (úprava):
Bagr stojí více kovu. Založení nové báze je tak trochu dražší.
Pokud pošlete více bagrů, vybudují při založení báze základní budovy (nemusíte je stavět vy). Můžete tak rychle zakládat nové báze.

Verze 2 - Hrát

Registrace !